Tworzenie i nadzorowanie dokumentacji finansowej, prowadzenie ksiąg, ewidencji, obsługa płacowo-kadrowa oraz inne zadania z zakresu księgowości, to główne filary prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa, dlatego też tak ważne jest zapewnienie firmie profesjonalnej obsługi księgowo-kadrowej.

Z korzyścią dla klientów zastępujemy i wspieramy działy kadr małych i dużych firm. Naliczamy wynagrodzenia, sporządzamy oraz przekazujemy rozliczenia i deklaracje do US, ZUS i PFRON, prowadzimy ewidencję wynagrodzeń pracowników.

 

Świadczy profesjonalne usługi konsultingowe i podatkowewz doboru właściwej formy opodatkowania dla każdej firmy. Swobodnie poruszamy się w prawie krajowym oraz regulacjach wspólnotowych. Wspieramy w efektywnej realizacji przedsięwzięć biznesowych. Posiadamy koncesję Ministra Finansów w zakresie usług doradztwa podatkowego.

 

Jesteśmy w posiadaniu własnego lokalu biurowego w doskonałej lokalizacji, jaką jest ul. Bolkowska 2D, znajdującego się w samym sercu dzielnicy Bemowo, zaraz obok Bemowo Ratusz, tuż za sklepem Lidl. Nasza umowa jest akceptowana przez  KRS i Urząd Skarbowy.

 

Szanując czas naszych Klientów zajmujemy się przygotowaniem wniosku o wpis do ewidencji działalności gospodarczych oraz przeprowadzamy  rejestracją firm w Urzędzie Skarbowym, ZUS-ie i Sądzie.

 

Kancelaria świadczy usługi w zakresie rozliczania rocznych zeznań podatkowych zarówno dla firm jak i dla osób fizycznych. Doradzamy jak najkorzystniej rozliczyć podatek i jakie ulgi zastosować, aby optymalnie wykorzystać przysługujące w danym roku podatkowym odliczenia. Przypominamy, iż rozliczenie roczne zobowiązane są złożyć wszystkie osoby fizyczne, które w roku podatkowym uzyskiwały przychody opodatkowane podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Adres

Kontakt

Napisz do nas

Kancelaria GOLDEN TAX

01-466 Warszawa

ul. Bolkowska 2D/41

Tel. 505 809 787

Tel. 22 412 10 95

E-mail: kancelaria@goldentax.com.pl