Obsługa księgowa Warszawa

Tworzenie i nadzorowanie dokumentacji finansowej, prowadzenie ksiąg, ewidencji, obsługa płacowo-kadrowa oraz inne zadania z zakresu księgowości, to główne filary prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa, dlatego też tak ważne jest zapewnienie firmie profesjonalnej obsługi księgowo-kadrowej.

Prowadzenie rozliczeń pracowników wymaga specjalistycznych umiejętności i aktualnej wiedzy. Staje się to dużym wyzwaniem zwłaszcza w świetle częstych zmian przepisów i w firmach, które zatrudniają wiele osób - często na różnych warunkach. 

Rozliczanie podatków oraz dokonywanie należnych wpłat na konto urzędu skarbowego jest obowiązkiem każdego przedsiębiorcy. Jego niedopełnienie nabiera znamion przestępstwa skarbowego, które jest surowo karane mandatami, a nawet pozbawieniem wolności. Prawidłowe rozliczanie należności wymaga doskonałej znajomości przepisów. Pomocą w tej dziedzinie służy doradca podatkowy z Warszawy.

Prowadzenie firmy, której profil działalności nie wymaga dysponowania stałą lokalizacją, niesie ze sobą problemy organizacyjne. Jednym z nich jest np. obsługa korespondencji – zarówno tej z klientami, jak i urzędowej. Alternatywą dla wynajmu drogiego i jednocześnie zbędnego pomieszczenia z zatrudnionym pracownikiem obsługi są biuro wirtualne lub wirtualny adres.

Rejestracja działalności gospodarczej to proces wieloetapowy, wymagający działań w kwestii formalno-prawnej. Najpierw należy wybrać formę organizacyjną i prawną prowadzenia działalności. Następnie dokonuje się rejestracji, aby firma mogła funkcjonować. Doradzamy w zakresie wyboru najkorzystniejszej formy prawnej oraz podatkowej przyszłej działalności gospodarczej.

Kancelaria świadczy usługi w zakresie rozliczania rocznych zeznań podatkowych PIT zarówno dla firm jak i dla osób fizycznych. Doradzamy jak najkorzystniej rozliczyć podatek i jakie ulgi zastosować, aby optymalnie wykorzystać przysługujące w danym roku podatkowym odliczenia. Przypominamy, iż rozliczenie roczne zobowiązane są złożyć wszystkie osoby fizyczne, które w roku podatkowym uzyskiwały przychody opodatkowane podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Golden Tax to biuro rachunkowe znajdujące się niedaleko dzielnicy Bielany w Warszawie, oferujące szeroki zakres usług księgowo-rachunkowych.

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz rzetelna i terminowa obsługa przedsiębiorstw, to tylko niektóry z naszych atutów. Wszystkim naszym Klientom, niezależnie od profili ich działalności oraz wielkości, jesteśmy w stanie zapewnić wszechstronne wsparcie oraz efektywną realizację powierzonych zleceń. Proponujemy szeroką gamę usług księgowych oraz praktyczne narzędzia informatyczne gwarantujące obsługę na najwyższym poziomie.  

Kancelaria Rachunkowości Golden Tax, znajdująca się w niedalekiej odległości od dzielnicy Wola w Warszawie, to doskonały wybór w zakresie usług księgowo-rachunkowych.

Adres

Kontakt

Napisz do nas

Kancelaria GOLDEN TAX

01-466 Warszawa

ul. Bolkowska 2D/41

Tel. 505 809 787

Tel. 22 412 10 95

E-mail: kancelaria@goldentax.com.pl

misja goldentaxuprawnienia mfpolisa OC dla biur księgowych