Jesteśmy podmiotem uprawnionym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych na podstawie Certyfikatu Księgowego NR 37399 wydanego przez Ministra Finansów RP. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo – księgowymi w wysokości 40 000,00 zł. oraz10 000,00 Euro.

Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Reprezentujemy naszych klientów w trakcie kontroli, przed Urzędami Skarbowymi, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy jak i spółki prawa handlowego.

Kancelaria Golden Tax stara się zapewnić każdemu Klientowi wszechstronną pomoc w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Cel ten realizujemy głównie poprzez szeroką gamę usług księgowych, popartych dużą wiedzą i nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi.

Współpracę z klientem opieramy przede wszystkim na wzajemnym zaufaniu, gdyż uważamy, że zaufanie jest fundamentem dobrych i trwałych relacji biznesowych. Dokładna analiza specyfiki firmy klienta oraz indywidualne podejście do jego potrzeb i oczekiwań umożliwia nam wypracowanie profesjonalnych i właściwych rozwiązań.

Posiadamy duże doświadczenie w kompleksowej obsłudze różnych podmiotów, co pozwala efektywnie realizować zadania stawiane nam przez naszych Klientów. Staramy się być zawsze dla Przedsiębiorców najlepszym partnerem w biznesie, dlatego też jako główny cel obieramy sobie maksymalizację korzyści Klienta.

Jesteśmy nastawieni na utrzymanie długotrwałych i silnych relacji biznesowych.

 

Adres

Kontakt

Napisz do nas

Kancelaria GOLDEN TAX

01-466 Warszawa

ul. Bolkowska 2D/41

Tel. 505 809 787

Tel. 22 412 10 95

E-mail: kancelaria@goldentax.com.pl

misja goldentaxuprawnienia mfpolisa OC dla biur księgowych